View Single Post
Old 10-02-2012, 09:49 PM   #4414
imlynne
Matboard Maniac
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 248
Default

Quote:
Originally Posted by DianeCraft View Post
I sell mine for $2 each.
Diane is this an "each price" or is it for more than one in a package. I have no idea how to price them,but they are not expensive to make and look terrific.

Last edited by imlynne; 10-02-2012 at 10:11 PM..
imlynne is offline  
Tweet this Post! Share on Facebook Reddit!! Pin on Pinterest! Share on Google+!
Reply With Quote